Zmarła prof. dr hab. inż. Zofia Więckowicz

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 30 kwietnia 2024 r. zmarła

Zofia Więckowicz

Prof. dr hab. inż. Zofia Więckowicz

Ekspert w zakresie gospodarki przestrzennej oraz wyceny nieruchomości, członek wielu organów doradczych na szczeblu rządowym i samorządowym, a także ekspert Sejmowej Komisji Polityki Przestrzennej i Gospodarki Mieszkaniowej w zakresie zagospodarowania przestrzennego, członek Państwowej Rady Gospodarki Przestrzennej, członek Komisji Kwalifikacyjnej ds. uprawnień zawodowych w zakresie szacowania nieruchomości, opiekun merytoryczny prac nad „Strategią rozwoju obszarów wiejskich woj. dolnośląskiego”.

Wieloletnia kierownik Katedry Planowania i Urządzania Terenów Wiejskich, założycielka oraz Kierownik Studiów Podyplomowych Wycena nieruchomości, Zarządzanie nieruchomościami oraz Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami.

Prodziekan dla kierunku geodezja i kartografia w latach 1999–2005, ale przede wszystkim zasłużony i wyjątkowo życzliwy dydaktyk i naukowiec, lubiany przez studentów i pracowników.

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają
Rektor, Senat, Dziekan oraz cała społeczność
Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu

Uroczystości pogrzebowe odbędą się na Cmentarzu Brochowskim
przy ul. Brochowskiej we Wrocławiu dnia 10 maja 2024 r. (piątek).
Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się mszą świętą w kaplicy cmentarnej o godz. 12.00.